Kırmadan Lavabo ve Tuvalet Tıkanık Açma - İskenderun Su Tesisatçısı
0 (505) 977 58 36 mehmetturhan520@gmail.com

Kırmadan Lavabo ve Tuvalet Tıkanık Açma

Kırmadan Lavabo ve Tuvalet Tıkanık Açma

Boru sökme işlerinize kalıcı çözümler sunan firmamız, termal kamera kullanımı ile sorunun kökünden çözülmesini garanti eder. Genellikle borular giderlere atılmaması gereken katı atıklar yüzünden tıkanır. Herkesin evinde kanalizasyon boruları vardır. Evinizdeki borularda herhangi bir tıkanıklık yaşandığında, İskenderun’da sıhhi tesisat konusunda başvurmanız gereken ilk adres biziz. Klozetin borusu tıkanırsa panik yapmayın, içine tıkanan madde ne olursa olsun fayansları kırmadan boruyu açarız.

Yeni binalarda en sık karşılaşılan bu sorun bodrum katında yaşayan vatandaşları olumsuz etkiliyor. Üst kattaki dairelerin boruları binanın temelinden geçtiğinden, tahliye edilmeyen kanalizasyon doğrudan bodrum katındaki daireyi sular altında bırakmaktadır. Yağmur yağdığında borular dolarsa, bodrum katı doğrudan sular altında kalır. Bunu önlem olarak yapmak için yağmur suyunu sokağa yönlendirmeniz gerekiyor. Eski binaların çoğunda dışarıdan akan yağmur boruları kanalizasyon sistemine yönlendirilir.

Çoğu zaman tıkanıklık bölgesini kırmadan tıkanıklığı açmak mümkün olmaz. Makineler sayesinde artık kırılmadan açılabiliyor. Ancak en önemli şey, tıkanıklığı açtıktan sonra tekrar tıkanıklık olmaması için gerekeni yapmaktır. Boruda kopma, çökme, daralma gibi problemlerin tespit edilebilmesi önemlidir. Tıkanan kanalizasyon borusundaki tıkanıklık giderildikten sonra kamera sistemleri ile izlenmesi zorunludur. Her bölgede tıkanıklığa özel termal kameralar kullanılmalıdır. Borunun içine gönderilen makine, çelik çıtçıt gibi elektrikli olduğu için açılması zor olan tıkanıklıkları çözer ve atıkları çok rahat temizler. Evinizi şantiye gibi yıktırmadan önce iki kere düşünün ve ona göre karar verin. Tesisat borularında aşırı yağlamadan kaynaklanan tıkanıklıkları temizlemek için temizlik robotu ile temizletebilirsiniz.

Kırmadan Robatla Kanal Açma 0535 422 96 56 Kaya Tesisat